Ofertë!

Evening Bag

3,500 L 2,800 L

Spastroje
SKU: 01-1294 Kategori: Etiketa: , , ,

Verde Bags & Accessories Spring / Summer 2020

Ngjyra

Champagne, Gold, Silver

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

X